poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:32
Reklama

Artykuły

Przejście graniczne dla uchodźców na lotnisku
Przejście graniczne dla uchodźców na lotnisku
Na podmalborskim lotnisku wojskowym utworzone zostanie dodatkowe przejście graniczne dla ruchu osobowego. Ma to związek z akcją ewakuowania Polaków mieszkających w Donbasie. Samoloty z uchodźcami mogą lądować w Malborku od 13 do 31 stycznia.   13.01.2015 13:02
Reklama
W niedzielę malborczycy doskonale się bawili
W niedzielę malborczycy doskonale się bawili
Podczas 23 finału mieszkańcy Malborka przekazali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sumie 35 tys. 520 zł. Część przedmiotów nadal można licytować na internetowych aukcjach. 12.01.2015 23:51
Policyjne działania "Trzeźwy poranek dzielnica"
Policyjne działania "Trzeźwy poranek dzielnica"
Dzisiaj od rana trwa policyjna akcja "Trzeźwy Poranek - Dzielnica", podczas której mundurowi z Malborka prowadzą wzmożone kontrole w jednej z dzielnic na terenie miasta. Działania są skierowane przede wszystkim przeciwko tym kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Podczas działań kontrolno-prewencyjnych policjanci sprawdzili kilkadziesiąt pojazdów i przebadali kierowców na zawartość alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców znajdujących się pod wpływem alkoholu. 12.01.2015 17:01
Bombers wciąż najlepsi
Bombers wciąż najlepsi
To była wyjątkowa odsłona hokejowych rozgrywek, bo połączona ze zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 12.01.2015 16:25
Policjanci szkolą wolontariuszy WOŚP
Policjanci szkolą wolontariuszy WOŚP
Dnia 11 stycznia 2015 roku odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na terenie całego powiatu malborskiego będzie kwestować kilkudziesięciu wolontariuszy. Od wczoraj dzielnicowi szkolą młodzież wskazując czego powinni unikać, aby bezpiecznie zbierać pieniądze. 09.01.2015 23:04
Nietrzeźwy kierowca nie uniknie odpowiedzialności
Nietrzeźwy kierowca nie uniknie odpowiedzialności
Dzięki reakcji postronnej osoby oraz interwencji policjantów ruchu drogowego kolejny nietrzeźwy kierowca odpowie za swój czyn. 38-letni kierowca volkswagena polo jechał o godz. 16.40 ulicą 500-lecia w Malborku. Po zatrzymaniu go przez funkcjonariuszy i sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna już wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie za popełnione przestępstwo drogowe. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy. 09.01.2015 21:02
Połączyła ich bezdomność
Połączyła ich bezdomność
Nora i Maurycy znów szukają dla siebie domu. Zakochane psiaki mogą trafić na ulicę. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Reks szuka im domu. 08.01.2015 16:01
Wycinka drzew przy targowisku zbulwersowała mieszkańców
Wycinka drzew przy targowisku zbulwersowała mieszkańców
To sygnał od naszych Czytelników, których zabolał widok drzew wycinanych przy ul. Mickiewicza. Władze miasta tłumaczą, że nie mogły już cofnąć decyzji poprzedników. 08.01.2015 15:49    2
Koncert w Spiżarni
Koncert w Spiżarni
9 stycznia (piątek) o godz. 20 w Jazz Club Spiżarnia przy ul. Dworcowej odbędzie się koncert Waldemara Bajaka, lidera zespołu Wowa z Charkowa. 08.01.2015 13:46
Potrącony pieszy
Potrącony pieszy
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i Konopnickiej w Malborku. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, kierujący samochodem marki BMW potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 70-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Apelujemy do użytkowników dróg o ostrożną i rozważną jazdę. 07.01.2015 19:32
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test