W sobotę (7 marca 2015 roku) przed godziną 23.00 z dyżurnym malborskiej policji skontaktował się operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego i poinformował, że w Szymankowie jakiś mężczyzna prawdopodobnie zamierza popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg.
Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Nowego Stawu i Malborka. Dojeżdżając na miejsce funkcjonariusze zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który wszedł na wiadukt kolejowy. Funkcjonariusze zaczęli z mężczyzną rozmawiać i uspakajać go. 41-latek w pewnej chwili zauważył światła nadjeżdżającego pociągu relacji Warszawa-Gdynia. Zbiegł z nasypu i zaczął biec po torowisku w kierunku pociągu.
Policjanci dogonili desperata, obezwładnili go i ściągnęli z torowiska, przez które po chwili przejechał z dużą prędkością pociąg. 41-letni mieszkaniec Dzierzgonia został przewieziony do Szpitala.
Reklama
Chciał rzucić się pod pociąg
Policjanci uratowali życie mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ściągnęli z torowiska 41-latka tuż przed przejazdem pociągu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów nie doszło do nieszczęścia. Mężczyzna trafił do szpitala.
- 10.03.2015 17:01 (aktualizacja 16.08.2023 00:39)

Data dodania:
10.03.2015 17:01
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXXData dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!Autor komentarza: MalborzankaTreść komentarza: A mowia ze seniorzy sa biedni a tu 86latka i 200tys miala w domuData dodania komentarza: 23.11.2025, 15:56Źródło komentarza: Seniorka straciła ponad 200 tys. zł przez fałszywe pracownice ZUSAutor komentarza: T.Treść komentarza: W środę zbiera się rada nadzwyczajna gminy w sprawie kontrowersyjnej decyzjiData dodania komentarza: 2.10.2025, 22:00Źródło komentarza: Kontrowersje w Koniecwałdzie. Protest przeciwko planowanej bazie magazynowo-transportowej
Reklama
Temperatura: 0°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
Reklama









Napisz komentarz
Komentarze