W środę (4 marca 2015 roku) około godz. 17.55 na ulicy Głowackiego w Malborku doszło do wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca volkswagenem passatem jadąc w kierunku centrum miasta potrąciła przechodzącą poza przejściem dla pieszych 41-latkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, była trzeźwa. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do kierowców i pieszych o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze.
Pamiętajmy, że pieszy powinien przekraczać drogę w miejscach do tego wyznaczonych. Kierujący i piesi są zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności.
Reklama
Potrącenie pieszej na ul. Głowackiego
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w środę na drodze krajowej nr 55 w Malborku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Passat potrąciła 41-letnią kobietę, która przechodziła poza przejściem dla pieszych. Ranna kobieta została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
- 06.03.2015 09:51 (aktualizacja 13.08.2023 16:17)

Data dodania:
06.03.2015 09:51
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LOAN OFFERTreść komentarza: LOAN OFFER WITHOUT COST AND INSTANT APPROVAL.
Are you in need of a legit loan?
Have you been turned down by your banks?
You are sincere and honest
Do you need a loan to pay off debts, bills or to implement a project?
we offer loans fast and reliable, with an annual interest rate of 1.5%. We are reliable
If you are interested, please do not hesitate to contact us directly.
Email: [email protected]
telegram ___ https://t.me/solution59Data dodania komentarza: 24.03.2026, 21:34Źródło komentarza: Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.Autor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pilna pożyczka Oferta.
Dzień dobry,
Czy jesteś przedsiębiorcą? Potrzebujesz pożyczki? Jesteś zainteresowany uzyskaniem jakiejkolwiek pożyczki? Masz problemy finansowe lub potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, rachunków lub założenie dobrze prosperującego biznesu? Masz niską ocenę kredytową i trudno Ci uzyskać pożyczkę kapitałową w lokalnych bankach/innych instytucjach finansowych? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem firmowego adresu e-mail: [email protected]Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:47Źródło komentarza: Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.
W
Autor komentarza: kxTreść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Reklama
Temperatura: 8°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 17 km/h
Reklama
Reklama







![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze