sobota, 27 czerwca 2026 08:52
Reklama

Wiadomości

Ślubowanie staropolskich pierwszaków
Ślubowanie staropolskich pierwszaków
„O le, o le, o la szkoła lubić się da. O le, o le o la, a w niej uczniem jestem ja” - śpiewali uczniowie klas pierwszych podczas uroczystego pasowania. 16.10.2013 11:26    3
Reklama
Współzawodnictwo sportowe szkół
Współzawodnictwo sportowe szkół
Trzecie miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego 2012/2013 zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. 16.10.2013 09:17
Burmistrz o finansach miasta
Burmistrz o finansach miasta
Nikt nie ma ołówka, którym można byłoby wszystko wyczarować - skomentował burmistrz Andrzej Rychłowski potrzeby zgłaszane przez mieszkańców podczas spotkania w Urzędzie Miasta. 16.10.2013 08:13
Tunel na dworcu zostanie oświetlony
Tunel na dworcu zostanie oświetlony
Remont na dworcu PKP w Malborku trwa w najlepsze. Nowe oblicze będą miały perony, prace jednak wiążą się z wieloma utrudnieniami. 16.10.2013 07:04
Tuwim dzieciom - dzieci nauczycielom!
Tuwim dzieciom - dzieci nauczycielom!
Z okazji Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali uroczysty apel. 15.10.2013 21:22
1,5 sekundy zabrakło „Cukierkom” do podium
1,5 sekundy zabrakło „Cukierkom” do podium
Osada Słodkiego Smoka brała udział w VIII Otwartych Długodystansowych Mistrzostwach Polski Łodzi Smoczych w Malborku 15.10.2013 10:28
Lipali w Malborku
Lipali w Malborku
W Fabryce Tytoniu odbył się kolejny koncert. Wśród widzów byli nasi Czytelnicy, którzy „wydzwonili” sobie podwójne zaproszenia. 15.10.2013 09:24
Trzej mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu
Trzej mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu
Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 18 na drodze krajowej nr 22 w Gnojewie. 15.10.2013 08:11    2
Kibice szczypiorniaka obejrzeli emocjonujący mecz
Kibice szczypiorniaka obejrzeli emocjonujący mecz
Malborscy szczypiorniści dostarczyli kibicom wielu emocji w wygranym meczu z Kar-Do Spójnią Gdynia. Gospodarze zwyciężyli 32:28, mimo że do przerwy przegrywali 16:17. 14.10.2013 21:09
O punkty będzie trudno
O punkty będzie trudno
Niestety, malborska Pomezania złapała zadyszkę i przegrała drugi mecz z rzędu w IV lidze pomorskiej. Tym razem lepsza okazała się Bytovia II Bytów. W sobotę do Malborka przyjadą Anioły Garczegorze. 14.10.2013 19:15
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test