Młodzi ludzie pod opieką Katarzyny Chrobak wzięli udział w spotkaniu otwierającym cykl zajęć literackich i biblio terapeutycznych prowadzonych przez Danutę Czop z malborskiej biblioteki .
- To już kolejny sezon naszych wspólnych spotkań z książką i literaturą – mówi Danuta Czop. - Kontakt młodzieży ze słowem pisanym i czytanym, zajęcia z książką prowadzone w sposób systematyczny, wspomagają jej wychowanie estetyczne i komunikację, pobudzają do rozmowy, ułatwiają otwarte dyskutowanie o różnorakich problemach, odprężają, uspakajają, odwracają uwagę od czynników wywołujących stres, kształtują właściwe postawy osób niepełnosprawnych. W planach mamy już kolejne spotkania.









![[WIDEO, ZDJĘCIA] "Dajemy im trochę optymizmu i nadziei". Nasza rozmowa z doktorem Naderem Elmasri [WIDEO, ZDJĘCIA] "Dajemy im trochę optymizmu i nadziei". Nasza rozmowa z doktorem Naderem Elmasri](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-dajemy-im-troche-optymizmu-i-nadziei-nasza-rozmowa-z-doktorem-naderem-elmasri-1773263477.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze