poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:15
Reklama

Artykuły

Pomoc trafiła do kombatantów z dawnych Kresów
Pomoc trafiła do kombatantów z dawnych Kresów
Paczki żywnościowe, przygotowane m. in. przez malborczyków, trafiły już do kombatantów na Wileńszczyźnie, Ukrainie i Białorusi.   05.02.2015 09:17
Reklama
Młodzi kibice z „piątki” wysłali szczypiornistom 100 laurek
Młodzi kibice z „piątki” wysłali szczypiornistom 100 laurek
Polacy brązowymi medalistami! Po niezwykle dramatycznym spotkaniu i dogrywce reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Polacy pokonali Hiszpanię. Biało - czerwoni otrzymali brązowy medal. Polacy trzecią drużyną świata! 05.02.2015 08:44
W Malborku będzie klasa wojskowa
W Malborku będzie klasa wojskowa
Klasa o profilu wojskowym powstanie od nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. 05.02.2015 08:01
Strażnicy uratowali niedoszłą samobójczynię
Strażnicy uratowali niedoszłą samobójczynię
Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy Straży Miejskiej udało się uratować młodą dziewczynę, która usiłowała popełnić samobójstwo. 04.02.2015 09:27    1
Wyjątkowy koncert „Kocio Mi”
Wyjątkowy koncert „Kocio Mi”
W restauracji „U Flisaka” odbył się koncert piosenek poświęconych kotom. - To były piękne chwile, wzruszające teksty, wspaniała atmosfera - mówili ci, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. 04.02.2015 09:03
Pielęgniarki: mamy dość, panie starosto!
Pielęgniarki: mamy dość, panie starosto!
Pielęgniarki zatrudnione w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku tłumaczą, że mają dość nierównego traktowania. Kroplą, która przelała czarę goryczy, były ostatnie podwyżki przyznane przez prezesa Artura Piotrowicza. Rozgoryczone kobiety przyszły do starosty po pomoc. Chcą, aby ktoś nakłonił prezesa do podjęcia z nimi rozmów.   04.02.2015 08:04    2
Najpierw w Gdyni, potem w końcu u siebie
Najpierw w Gdyni, potem w końcu u siebie
Piłkarze ręczni Polskiego Cukru Pomezanii Malbork w najbliższą sobotę po raz pierwszy w rundzie rewanżowej I ligi zagrają u siebie. Ich rywalem będzie MKS Poznań. 04.02.2015 07:38
O prowincji na spotkaniu z twórcami kwartalnika
O prowincji na spotkaniu z twórcami kwartalnika
W malborskiej Mediatece odbyło się spotkanie promujące kwartalnik "Prowincja". Na spotkaniu z autorami zebrało się kilkadziesiąt osób. 03.02.2015 19:24
Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu
Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu
Policjant wspólnie ze strażnikiem miejskim zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd rejonowy w Malborku za popełnione przestępstwa. Zatrzymany został już doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. 02.02.2015 21:03
Pilnujący wystaw pracują bez pensji
Pilnujący wystaw pracują bez pensji
Osoby nadzorujące wystawy w Muzeum Zamkowym nie otrzymały wynagrodzeń na czas. Dyrekcja placówki, która nie jest pracodawcą, zapewnia, że będzie ich wspierać 02.02.2015 09:35
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test