sobota, 27 czerwca 2026 12:48
Reklama

Wiadomości

Kampania cukrownicza rozpoczęta
Kampania cukrownicza rozpoczęta
MALBORK. Choć kampania w Cukrowni Malbork rozpoczęła się zaledwie kilka dni temu, może to być kolejny rekordowy sezon. 03.10.2013 07:18    1
Reklama
Park wiatrowy w Nowym Stawie
Park wiatrowy w Nowym Stawie
Firma o niemieckich korzeniach zainwestowała w Nowym Stawie. Tylko 14 miesięcy zajęło jej postawienie 22 elektrowni wiatrowych. 02.10.2013 12:40
Malbork wybrał Małą Miss i Małego Mistera Lata 2013
Malbork wybrał Małą Miss i Małego Mistera Lata 2013
Podsumowaliśmy wyniki naszego letniego plebiscytu. Uroczyste wręczenie tytułów odbyło się w piątkowe popołudnie w Cukierence. 02.10.2013 11:55
Działka przy ul. Sierakowskich pod młotek
Działka przy ul. Sierakowskich pod młotek
Na 2 mln 303 tys. zł oszacowano wartość nieruchomości przy ul. Sierakowskich. 02.10.2013 08:13
Droga w Grobelnie jak nowa
Droga w Grobelnie jak nowa
Mieszkańcy Grobelna mają wreszcie nową nawierzchnię drogi łączącej ich miejscowość z Malborkiem. Nowy asfalt pozwoli wreszcie jeździć bez obaw o zniszczenie samochodu, niestety na ten moment wyremontowanych będzie jedynie 1300 metrów drogi na odcinku Malbork – Grobelno – Kraśniewo. 02.10.2013 07:23    1
Złoto za odpady
Złoto za odpady
Jak nas poinformował magistrat, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku został nagrodzony przez Krajową Izbę Gospodarki Odpadami. 01.10.2013 13:53
Kronika policyjna
Kronika policyjna
Jak co tydzień zaglądamy do kroniki policyjnej. 01.10.2013 13:06
Nowostawianki reprezentowały Pomorze
Nowostawianki reprezentowały Pomorze
Reprezentacje województwa pomorskiego zagrały w wielkim finale Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. W barwach naszego regionu wystąpiły dziewczęta z Nowego Stawu. 01.10.2013 11:19
Mecz niewykorzystanych szans
Mecz niewykorzystanych szans
W niedzielę na boisku przy ul. Parkowej zawodniczki Kobiecego Klubu Piłki Nożnej Olimpico podejmowały drużynę Spójni Sadlinki w ramach rywalizacji juniorów C2. Zremisowały 2:2. 01.10.2013 11:14
Ciało w słodowni. Tragedia w Nowym Stawie
Ciało w słodowni. Tragedia w Nowym Stawie
Do dramatycznego wydarzenia doszło w Nowym Stawie. W niedzielny poranek na terenie nieczynnej słodowni znalezione zostało ciało 61- letniego mężczyzny. 01.10.2013 09:17
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test