niedziela, 28 czerwca 2026 18:41
Reklama

Wiadomości

Boże Narodzenie w sztuce
Boże Narodzenie w sztuce
Trwa XXII Festiwal Boże Narodzenie w sztuce. Przed nami koncerty i wystawy. Sprawdź, w jakich konkursach jeszcze zdążysz wziąć udział. 14.12.2012 12:30    1
Reklama
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
Dziś 31 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Przeczytaj jak wspomina ten czas aresztowany malborczyk.   13.12.2012 05:00    3    3
Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach
Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach
W Malborku i Dzierzgonie zbierano pieniądze w ramach akcji „Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach", której inicjatorem jest Stowarzyszenie Odra-Niemen.   12.12.2012 11:30    1
Głos na Marcelinę - najpiękniejszą z Malborka!
Głos na Marcelinę - najpiękniejszą z Malborka!
Marcelina Zawadzka z Malborka- najpiękniejsza Polka będzie  walczyć o tytuł Miss Universe 2012.   11.12.2012 13:41    1    4
Nowe domy dziecka otwarte
Nowe domy dziecka otwarte
Do dwóch domków w dzielnicy Piaski wprowadzają się już wychowankowie liwkidowanego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny "Na Skarpie". 11.12.2012 13:05    2
Przygarnij zwierzaka
Przygarnij zwierzaka
Stowarzyszenie REKS informuje, że kolejne czworonogi czekają na nowy dom. 10.12.2012 18:35    1
Finał zbiórki to 3200 kg żywności
Finał zbiórki to 3200 kg żywności
Prawie 250 wolontariuszy zbierało żywność w marketach w piątek i sobotę. Jeszcze w tym tygodniu trafi ona do potrzebujących rodzin. 10.12.2012 18:35    1
PRL na plakacie
PRL na plakacie
12 grudnia (środa) o godz. 17 w galerii w Szpitalu Jerozolimskim zostanie otwarta wystawa „Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostanej”- propaganda i utopia na plakatach PRL-u. Na wernisaż zapraszają Archiwum Państwowe w Elblągu z siedzibą w Malborku oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. 10.12.2012 18:20    1
Noc generała w „Spiżarni”
Noc generała w „Spiżarni”
13 grudnia (czwartek) Jazz Club Spiżarnia, ul. Dworcowa 23 organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „spotkania z historią”. Tym razem okazją będzie rocznica ogłoszenia stanu wojennego. 10.12.2012 18:10    1
Cegłą i kamieniem rzucili w radiowóz
Cegłą i kamieniem rzucili w radiowóz
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Malborka. Mężczyźni w wieku 26 lat rzucili cegłą i kamieniem w przednią szybę radiowozu. Okazało się, że obaj są pijani. 10.12.2012 18:10    1
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test