niedziela, 28 czerwca 2026 04:57
Reklama

Wiadomości

Mniejszość niemiecka na cmentarzu w Glinnej
Mniejszość niemiecka na cmentarzu w Glinnej
W minionym tygodniu członkowie mniejszości niemieckiej z Malborka pojechali do Glinnej aby odwiedzić cmentarz, na którym spoczęły odnalezione w Malborku szczątki ofiar działań wojennych z 1945 roku. 27.06.2013 08:16
Reklama
Złoty medal dla dziewcząt z powiatu
Złoty medal dla dziewcząt z powiatu
W Stężycy odbył się finał wojewódzki Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Powiat malborski reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 2 z Nowego Stawu. 27.06.2013 07:21
Lipiec na Orliku
Lipiec na Orliku
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku organizuje XXXII edycję Turnieju Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Malborka. Jest to impreza przeznaczona dla dzieci i młodzieży z Malborka i okolic, która rozegrana zostanie w lipcu na Orliku przy ul. Kwiatkowskiego na Osiedlu Południe. 26.06.2013 12:12
Trwa casting na Małą Miss i Mistera Lata 2013!
Trwa casting na Małą Miss i Mistera Lata 2013!
Zbliża się lato a wraz z nim ulubiona zabawa naszych Czytelników - wybory Małej Miss i Mistera Lata 2013! 26.06.2013 10:24    1
Już w sprzedaży najnowsze wydanie Gazety Malborskiej
Już w sprzedaży najnowsze wydanie Gazety Malborskiej
Jak co tydzień w środę w punktach sprzedaży pojawiło się najnowsze wydanie Gazety Malborskiej. W numerze m.in. 26.06.2013 09:52
Wciąż tylko fontanna zamiast aquaparku
Wciąż tylko fontanna zamiast aquaparku
MALBORK. Huczne otwarcie malborskiego aquaparku miało nastąpić w 2014 r. Na razie dzieciaki kolejny sezon zażywają kąpieli w fontannie. Prawdopodobnie dużo jeszcze wody upłynie, nim dowiemy się, kiedy rozpocznie się budowa kompleksu basenów. O ile ta inwestycja, zapowiada jako atrakcja dla mieszkańców i turystów, w ogóle powstanie. 26.06.2013 09:02
Szóstka z malborskiego gimnazjum trzecia w regionie
Szóstka z malborskiego gimnazjum trzecia w regionie
W województwie pomorskim po raz pierwszy zorganiozowana zostala Gimnazjada w Szóstkach Piłkarskich Dziewcząt. Reprezentacja Gimnazjum nr 3 zajęła w tej rywalizacji trzecie miejsce. 26.06.2013 08:26
Chcą odwołać burmistrza. Po referendum w Nowym Stawie czas na wybory?
Chcą odwołać burmistrza. Po referendum w Nowym Stawie czas na wybory?
NOWY STAW. Wkrótce nowostawianie dowiedzą się, czy referendum w ich mieście odbędzie się. Komisarz wyborczy ma czas do 18 lipca na wydanie decyzji w tej sprawie. Komitet referendalny zebrał 929 podpisów, a to o ponad 300 osób więcej niż było wymagane. Dziś ma rozpocząć się trzydniowe weryfikowanie kart z podpisami, po tym czasie decyzja w sprawie referendum zostanie wydana.       26.06.2013 07:48    2
Akcja lato 2013
Akcja lato 2013
MALBORK. Tylko do 28 czerwca (piątek) można zgłaszać dzieci na wakacyjne zajęcia w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji. 25.06.2013 18:16
Plaga pijanych kierowców
Plaga pijanych kierowców
Aż sześciu pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. 25.06.2013 08:33
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test