sobota, 27 czerwca 2026 16:13
Reklama

Wiadomości

Bieg trzeźwości w piątek
Bieg trzeźwości w piątek
13 września (piątek) zapraszamy wszystkich, zarówno młodszych jak i starszych, do wzięcia udziału w Biegu Trzeźwości. 12.09.2013 11:37
Reklama
Ogólnopolska akcja „Zerwijmy łańcuchy”
Ogólnopolska akcja „Zerwijmy łańcuchy”
„Zerwijmy łańcuchy” to protest przeciwko wiązaniu psów na stałe na łańcuchach. 12.09.2013 09:17
Pedagodzy z całego powiatu współpracują z poradnią
Pedagodzy z całego powiatu współpracują z poradnią
W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej odbyło się spotkanie z udziałem pedagogów z powiatu malborskiego. 12.09.2013 08:13
Burmistrz walczył z plakatami?
Burmistrz walczył z plakatami?
Mieszkańcy, którzy chcieli odwołać burmistrza Nowego Stawu, zastanawiają się, czy nie wystąpić do sądu. Wszystko przez to, co działo się wokół referendum. 12.09.2013 07:20    2
Stare Dobre Małżeństwo w Malborku
Stare Dobre Małżeństwo w Malborku
Już 4 października w Malborku wystapi grupa Stare Dobre Małżeństwo. 11.09.2013 12:45    1
Kierunek na pracę w Malborku
Kierunek na pracę w Malborku
  Nie masz pracy? Możesz wziąć udział w projekcie „Kierunek na pracę - wzmocnienie mobilności na pomorskim rynku pracy”.     11.09.2013 12:01
Sadzonki i rzemiosło tylko na Targach w Starym Polu
Sadzonki i rzemiosło tylko na Targach w Starym Polu
Trzy razy do roku Stare Pole zamienia się w gwarne i tłoczne targowisko, a wszystko za sprawą imprezy plenerowej organizowanej przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego od wielu lat. W miniony weekend trwały XIX Jesienne Targi Ogrodniczo – Nasienne. 11.09.2013 11:06
Uwaga na kieszonkowców
Uwaga na kieszonkowców
Na miejskim targowisku policjanci i strażnicy miejscy pilnują, by kupujący nie byli ofiarami kradzieży. 11.09.2013 08:46
Dookoła Nowego Stawu w sobotę
Dookoła Nowego Stawu w sobotę
Stowarzyszenie Miłośników Nowego Stawu, Urząd Miejski w Nowym Stawie oraz Kochamy Żuławy zapraszają na bezpłatną wycieczkę po okolicach Nowego Stawu. 10.09.2013 16:31
Od Dubaju byliśmy lepsi, a jak będzie z MKS Poznań?
Od Dubaju byliśmy lepsi, a jak będzie z MKS Poznań?
Szczypiorniści Polskiego Cukru Pomezanii Malbork już 14 września (sobota) rozpoczynają nowy sezon w grupie A I ligi. Pierwszy mecz rozegrają na swoim parkiecie z beniaminkiem, MKS Poznań. 10.09.2013 09:02
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test