poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:53
Reklama

Wiadomości

Biesiada pod lipą
Biesiada pod lipą
Z okazji obchodów 70 rocznicy zakończenia pierwszego roku szkolnego dyrekcja, uczniowie, rodzice i nauczyciele serdecznie zapraszają wszystkich, szczególnie tych, którzy byli i nadal są związani ze szkołą, na festyn szkolny pt. „Biesiada pod lipą”. 10.06.2016 07:45
Reklama
Dni Malborka: Pierwszy weekend przed nami
Dni Malborka: Pierwszy weekend przed nami
Malborskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Malborka do skorzystania z atrakcji, jakie przygotowane zostały na dwa czerwcowe weekendy – 10-11 i 17-18 czerwca. 09.06.2016 10:11
Kazimierki: Tym razem to był festyn ekologiczny
Kazimierki: Tym razem to był festyn ekologiczny
To szkolna tradycja, że raz do roku, w sobotnie przedpołudnie spotykamy się w gronie dzieci i dorosłych podczas święta patrona szkoły. 09.06.2016 09:40
Jest nowy dyrektor szpitala
Jest nowy dyrektor szpitala
Rada Nadzorcza Powiatowego Centrum Zdrowia obsadziła fotel dyrektora. Zajął go Paweł Chodyniak, 37-latek z Gdańska, który do niedawna kierował szpitalem w Prabutach. 09.06.2016 08:54
Podali się za pracowników spółdzielni i okradli seniora
Podali się za pracowników spółdzielni i okradli seniora
Policjanci ostrzegają mieszkańców powiatu malborskiego przed parą oszustów podszywających się pod pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Kobieta i mężczyzna pod pretekstem zwrotu pieniędzy za wodę weszli do mieszkania 82-latka i wykorzystując jego nieuwagę ukradli pieniądze. 09.06.2016 08:11
Nowa sekretarz miasta Malborka już pracuje
Nowa sekretarz miasta Malborka już pracuje
Jak informują służby prasowe magistratu, 1 czerwca nastąpiła zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta Malborka. Od kwietnia 2015 r. funkcję tę pełnił Zdzisław Leszczyński. Po jego przejściu na emeryturę na sekretarza w drodze konkursu wybrana została Ewa Dąbrowska. 08.06.2016 09:59
Rozśpiewane maluchy
Rozśpiewane maluchy
Klub 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego gościł przedszkolaki, które zmierzyły się z harcerskim repertuarem. 08.06.2016 09:38
Odszedł bardzo znany malborczyk
Odszedł bardzo znany malborczyk
31 maja zmarł Leszek Witkiewicz, pedagog, harcerz. Przez wiele lat sprawował mandat miejskiego radnego, w 2005 r. odebrał honorowy tytuł Zasłużony dla Miasta Malborka. Miał 88 lat. W sobotę żegnali go najbliżsi, ale także przedstawiciele władz miasta, przyjaciele i znajomi. Na cmentarzu, prócz wzruszających słów pożegnania, odegrano też „Pieśń o małym rycerzu”, bo tak prywatnie nazywali zmarłego. 08.06.2016 08:45
Smocza rywalizacja na Nogacie już po raz dwunasty
Smocza rywalizacja na Nogacie już po raz dwunasty
Podczas XII Malborskich Wyścigów Smoczych Łodzi, zorganizowanych przez Malborski Klub Sportowy Nogat, najlepsze okazały się miejscowe osady. 08.06.2016 08:07
Dziecięce święto w kolorowym ogrodzie
Dziecięce święto w kolorowym ogrodzie
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji w ogrodzie za budynkiem Centrum Informacji Turystycznej zorganizowało Dzień Dziecka dla małych malborczyków. 07.06.2016 08:39
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test