niedziela, 28 czerwca 2026 10:34
Reklama

Sport

„Meblarze” z pucharem prezesa KSC
„Meblarze” z pucharem prezesa KSC
Piłkarze ręczni Polskiego Cukru Pomezanii mają za sobą jeden turniej, a kolejny rozegrają już od piątku w Elblągu. 25.08.2016 09:53
Reklama
Pływaczka tym razem także biegała
Pływaczka tym razem także biegała
Alicja Krauze, pływaczka MAL WOPR, dla odmiany spróbowała rywalizacji w aquathlonie, gdzie pływanie łączy się z biegiem. Startowała w Itaka Ironkids w Gdyni. 25.08.2016 09:03
Grom rozgromił innego beniaminka
Grom rozgromił innego beniaminka
Grom Nowy Staw dołożył kolejne trzy punkty do swojego IV-ligowego dorobku. Na swoim boisku pokonał 6:2 Sokoła Wyczechy. 23.08.2016 07:50
W piątoligowych derbach punkty zostały w Malborku
W piątoligowych derbach punkty zostały w Malborku
Pomezania Malbork wygrała swój pierwszy mecz w nowym sezonie V ligi. Bez punktów nadal Błękitni Stare Pole. W drugiej kolejce te drużyny zmierzyły się w derbach powiatu malborskiego. 22.08.2016 17:46
Teraz czas na derby
Teraz czas na derby
Swoje rozgrywki w nowym sezonie rozpoczęła „okręgówka”, w której mamy Pomezanię Malbork i Błękitnych Stare Pole. 19.08.2016 07:04
Od piątku zagrają o puchar prezesa KSC
Od piątku zagrają o puchar prezesa KSC
Przed kibicami szczypiorniaka pierwsze większe emocje. W 19 i 20 sierpnia (w piątek i sobotę) w Malborku zostanie rozegrany IV Turniej o Puchar Prezesa Krajowej Spółki Cukrowej. 19.08.2016 01:07
Sezon rusza za miesiąc
Sezon rusza za miesiąc
Szczypiorniści Polskiego Cukru Pomezanii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w grupie A I ligi. Na treningach pojawiły się nowe twarze. 12.08.2016 07:19
Paulina najlepszą 11-letnią pływaczką w Polsce
Paulina najlepszą 11-letnią pływaczką w Polsce
Teraz można to już obwieścić oficjalnie: Paulina Cierpiałowska z MAL WOPR jest najlepszą 11-letnią pływaczką w Polsce. 11.08.2016 07:51
Cztery pary w trzecim turnieju
Cztery pary w trzecim turnieju
Jeszcze trzy turnieje i będą znani zwycięzcy trzynastej edycji Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej. 10.08.2016 09:01
21 piłkarzy zagrało w sparingach Pomezanii
21 piłkarzy zagrało w sparingach Pomezanii
Malborska Pomezania zakończyła przygotowania i w najbliższy weekend rozpocznie nowy sezon w V lidze. Pierwszym rywalem będzie na wyjeździe Radunia Stężyca. 09.08.2016 10:19
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-) Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44 Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej Autor komentarza: Piłkarski poker Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆 Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29 Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych Autor komentarza: kx Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-) Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53 Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Autor komentarza: NieRolnik Treść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...? Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05 Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania! Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?! Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28 Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy Autor komentarza: Marcin Treść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXX Data dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34 Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test