Było imponująco, ale czy bezpiecznie?

  • 14.08.2019, 11:59
  • (opr.: zespół „GM”. Fot T. Sułkowski)
Było imponująco, ale czy bezpiecznie? fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Animacjami ulicznymi w centrum Malborka rozpoczęła się w sobotę 10 sierpnia, 11 edycja imprezy Magic Malbork 2019.

Magic Malbork to impreza, która stała się flagowym punktem w kalendarzu kulturalnym Malborka. W 2011 roku impreza uzyskała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny.

Jednak kwestie finansowe chyba coraz wyraźniej odciskają swoje piętno na kształcie imprezy w ostatnich latach. Trwa ona teraz jeden dzień, a nie – jak drzewiej bywało – dwa. Być może to finanse, choć niemałe – ok 200 tys. złotych kosztowało podatników tegoroczne show – spowodowały też pewne techniczne i organizacyjne „zgrzyty”.

(...)

Więcej w bieżącym numerze Gazety Malborskiej z dnia 14 sierpnia 2019

(opr.: zespół „GM”. Fot T. Sułkowski)

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe