Facebook.com
sobota, 27 czerwca 2026 19:41
Zaloguj się
Przełącz menu
Szukaj
Artykuły
Plebiscyty
Wydarzenia
Galerie zdjęć
Firmy
Kontakt
Zamknij menu
Szukaj
Start
Wiadomości
Kultura
Sport
Na sygnale
Wydarzenia
Ogłoszenia
Apteka dyżurna
W powiecie
Nasze portale
Portalpomorza.pl
Kociewiak.pl
Kwidzyn1.pl
Tczewska.pl
#PomagaMY
PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE
ZOBACZ!
Ważne w kalendarzu
WYBORY '2023
Pokaż pozostałe elementy menu
WAŻNE!
[WIDEO] [ZDJĘCIA] Początek „Sobótek” 2026 z Lanberry i KOMBII
Przed nami kolejny Festiwal Sztuki Ulicznej w Sztumie
[ZDJĘCIA] Trwa akcja gaśnicza. Pali się silos zbożowy w Nowym Stawie
„Tu bije serce Polski”. W Swarożynie odsłonięto pomnik Danuty Siedzikówny „Inki”
Dyscyplina, wysiłek i pasja. Tak działa Jednostka Strzelecka 3102 "Gryf"
[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech pojazdów na autostradzie A1. Zginął mężczyzna, 2 osoby ranne
Reklama
Strona główna
Galerie zdjęć
Galerie zdjęć
Wybierz kategorię
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Filtruj
Reset
Liczba zdjęć
20 zdjęć
Koncert francuskiej piosenki
W piątkowe popołudnie na plenerowej scenie wystąpili: Eleonora M., Dorota Gorjainow, Andrzej Raniszewski, Armabitur, trio instrumentalne Bon Appetit oraz Les Chauds Celtes Du. Wszystko w ramach trzeciej odsłony Malborskich Spotkań z Piosenką Francuską. Organizatorami tegorocznego koncertu byli: Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Muzeum Zamkowe, Urząd Miasta Malborka oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA. Pomysłodawczynią Malborskich Spotkań z Piosenką Francuską jest Monika Ładyńska. Patronat Honorowy nad trzecią edycją imprezy objęli Ambasador Republiki Francuskiej Pierre Buhler, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla. Zdjęcia: Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
28 zdjęć
W poszukiwaniu młodych talentów siatkarskich
20 czerwca 2015 r. w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku rozegrany został I Turniej „W poszukiwaniu młodych talentów siatkarskich”. Uczestnikami były dzieci ze szkół podstawowych w Malborku i Redzie. Organizatorem turnieju był Siatkarski Ośrodek Szkolny dziewcząt przy Gimnazjum nr 3.
Liczba zdjęć
15 zdjęć
Nagrody dla malborskich uczniów
W środę w Urzędzie Miasta miała miejsce uroczystość wręczenia nagród wyróżniającym się w mieście uczniom, sportowcom i laureatom olimpiad przedmiotowych. Wraz z wyróżnionymi na uroczystość przybyli nauczyciele i, oczywiście, rodzice. Nagrody rzeczowe wręczał burmistrz Marek Charzewski. W czasie spotkania poznaliśmy również wyniki konkursu plastycznego ogłoszonego przez Straż Miejską. Fot: Marta Chmielińska-Jamroz
Liczba zdjęć
43 zdjęcia
XXII Targi Rolne w Starym Polu
Już po raz dwudziesty drugi do Starego Pola zjechali wystawcy sprzętu rolniczego, hodowcy i rolnicy z całego regionu. Wszystko za sprawą targów rolnych. Zdjęcia: Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
31 zdjęć
Międzynarodowe Biennale Ekslibrisu Współczesnego
Wystawa pokonkursowa dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych. Ryciny prezentowane sa we wnętrzach kościoła św. Wawrzyńca na Przedzamczu. Oglądać je można do 30 września od godz. 9 do 17. Fot. Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
30 zdjęć
Lotos Junior Cup 205
Siedem zespołów z rocznika 2003-2004 rywalizowało w malborskim półfinale Lotos Junior Cup 2015. W finale na PGE Arenie w Gdańsku zagrają chłopcy z Pomezanii. Zwycięzcy spotkają się 28 czerwca na PGE Arenie w Gdańsku. Fot. Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
23 zdjęcia
VI Malborskie Spotkania Akordeonowe
Ponad 50 uczestników z całej Polski wzięło udział w VI Malborskich Spotkaniach Akordeonowych, które odbyły się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego. Zdjęcia: Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
28 zdjęć
Dwudniowy maraton na parkiecie
W sali sportowej Gimnazjum nr 3 rywalizowali podczas Europejskich Dni Tańca. To bardzo widowiskowa impreza, która odbywała się w Malborku już po raz dziewiąty. Jej organizatorem było Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Zdjęcia: Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
15 zdjęć
JARY OZ w Makul@turze
fot. Tomasz Sułkowski
Liczba zdjęć
16 zdjęć
Obchodzy 70 rocznicy zakończenia II wojny w Malborku
W uroczystościach zorganizowanych z okazji 70-lecia końca II wojny światowej udział wzięli m. in.: przedstawiciele miejskich i powiatowych władz samorządowych, służb mundurowych, a także związków kombatanckich, harcerzy i mieszkańców miasta. Zdjęcia: Tomasz Sułkowski
poprzednia
1
...
16
17
18
19
20
21
22
...
następna
Reklama
Reklama
Reklama
test