22 września - niedziela jest 266 dniem roku i zarazem jest częścią 38 tygodnia w roku 2024.
Słońce wzeszło o godz. 6:22 zachód o godz: 18:35. Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 4 godz 33 min., a dłuższy od najkrótszego o 4 godz. 30 min.
22 września imieniny obchodzą:
Joachim, Maurycy, Tomasz, Bazyla, Daria, Digna, Eksuperiusz, Emeryta, Emmeram, Emmeran, Feliks, Ignacy, Imbram, Innocenty, Jonasz, Józefa, Kandyd, Prosimir, Tacjusz, Wiktor, Witalis
22 września br. innymi wydarzeniami także są:
- Światowy Dzień bez Samochodu
- Światowy Dzień Nosorożca
- Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy
- W Kościele Katolickim przypada wspomnienie/święto: niedziela zwykła








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze