Rano rodzice prowadzący swoje dzieci do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Malborku, mogli przekonać się jak skrupulatnie prowadzone są kontrole autokarów. Sprawdzający je policjanci ruchu drogowego malborskiej komendy zaglądali w każdy zakamarek autokarów. Dzięki ich pracy uczniowie szkół z całego terenu powiatu malborskiego bezpiecznie ruszają na wycieczki.
W przypadku tej kontroli prowadzący ją funkcjonariusze ujawnili w dwóch autokarach usterki, które spowodowały, że autokary nie zostały dopuszczone do jazdy z dziećmi.
Uczniowie pojadą w trasę innymi, podstawionymi przez przewoźnika autokarami. (KWP)
Niesprawne autokary wstrzymane przed wycieczką szkolną
MALBORK. Rano przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Malborku malborska drogówka dokonała kolejnej kontroli autokarów, którymi uczniowie wybierali się na wycieczkę. Dwa niesprawne autokary zostały niedopuszczone do ruchu.
- (DE.)
- 11.03.2010 14:19 (aktualizacja 08.08.2023 21:53)

Data dodania:
11.03.2010 14:19
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXXData dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!Autor komentarza: MalborzankaTreść komentarza: A mowia ze seniorzy sa biedni a tu 86latka i 200tys miala w domuData dodania komentarza: 23.11.2025, 15:56Źródło komentarza: Seniorka straciła ponad 200 tys. zł przez fałszywe pracownice ZUSAutor komentarza: T.Treść komentarza: W środę zbiera się rada nadzwyczajna gminy w sprawie kontrowersyjnej decyzjiData dodania komentarza: 2.10.2025, 22:00Źródło komentarza: Kontrowersje w Koniecwałdzie. Protest przeciwko planowanej bazie magazynowo-transportowej
Reklama
Temperatura: 4°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 19 km/h
Reklama
Reklama









Napisz komentarz
Komentarze