wtorek, 3 lutego 2026 00:57
Reklama
Reklama

Dekada ukrywania się przed policją, a do odsiadki… 14 dni

Sztumscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od 10 lat. 40-latka przewieziono do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy czas.
Dekada ukrywania się przed policją, a do odsiadki… 14 dni

Autor: KPP Sztum

26 września popołudniu sztumscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości od 2012 r. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami, mężczyzna ukrywał się poza granicami kraju przez te lata. Kryminalni otrzymali informację, że 40-latek na chwile przyjechał na teren powiatu. Poszukiwany został zatrzymany w miejscowości Waplewo Wielkie. Zgodnie z postanowieniem kwidzyńskiego sądu, który wydał za nim list gończy został on zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną mu przez sąd karę.

KPP Sztum



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -16°C Miasto: Malbork

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
Reklama
test