Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa od momentu jej uruchomienia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu malborskiego, którzy za pośrednictwem właśnie tej platformy wymiany informacji, sygnalizują pojawiające się zagrożenia. Policjanci weryfikują wszystkie otrzymane sygnały, sprawdzają i kontrolują miejsca wskazane na mapie. W związku z naniesionymi na mapie zagrożeniami, które dotyczyły nielegalnego hazardu pod koniec ubiegłego tygodnia malborscy kryminalni weszli do jednego z lokali na terenie miasta. Policjanci ujawnili nielegalne maszyny oraz blisko 100 gramów marihuany i amfetaminy. W działaniach wzięli udział funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli 4 automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych o wartości około 50 tys. złotych. Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara.
Reklama
Funkcjonariusze KAS ujawnili nielegalne automaty i zabezpieczyli narkotyki
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które wspomaga policjantów w codziennej służbie, a mieszkańcom daje możliwość łatwego przekazywania informacji. Tym razem dzięki naniesionym zagrożeniom kryminalni w jednym z malborskich lokali ujawnili nielegalne automaty oraz zabezpieczyli blisko 100 gramów narkotyków. W policyjne działania po raz kolejny włączyli się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Kwidzyna, którzy zabezpieczyli 4 bezprawnie wykorzystywane do celów komercyjnych maszyny o wartości blisko 50 tys. złotych.
- red.
- 06.12.2021 17:42
- Źródło: KPP Malbork

Autor: Policja
Reklama
KOMENTARZE
W
Autor komentarza: kxTreść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy PolskichAutor komentarza: NieRolnikTreść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania!Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Paląca się piasta w tirze!! Czy ktoś w ogóle sorawdzal te ciężarowe przed wyjazdem?!Data dodania komentarza: 18.01.2026, 11:28Źródło komentarza: Chwile grozy w Uśnicach. Zapłon piasty w ciężarówce w trakcie jazdy
Reklama
Temperatura: 6°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
Reklama





![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze