W piątkowy wieczór, 22 listopada na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Gardei wystąpili aktorzy z teatru muzycznego Hals. Na scenie widzowie mogli ujrzeć w krzywym zwierciadle obyczaje, absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Oprócz przezabawnych skeczy i tekstów mówionych, nie zabrakło piosenek, które były nagradzane gromkimi brawami przez liczną rzeszę widzów. Wiele rekwizytów, instrumenty muzyczne i stroje były ciekawym urozmaiceniem każdego skeczu. Hals działa od 1995 r. na terenie całego kraju, a jego członkowie prezentują muzyczne, kabaretowe i edukacyjne programy. Założycielem, scenarzystą i reżyserem większości spektakli jest aktor Mirosław Rymarz. (MK)
Reklama
Teatr muzyczny Hals zagościł w Gardei
„Świrowisko”- czyli Doniesienia oraz Pogłoski z Domu Specjalnej Troski - taki właśnie tytuł nosił program kabaretowy teatru muzycznego Hals, który wystąpił w Gardei.
- 26.11.2019 19:51 (aktualizacja 14.08.2023 17:57)

Data dodania:
26.11.2019 19:51
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Piłkarski pokerTreść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych
W
Autor komentarza: kxTreść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy PolskichAutor komentarza: NieRolnikTreść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania!
Reklama
Temperatura: 18°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
Reklama







![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)
Napisz komentarz
Komentarze