Joanna Budzyńskajest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Urodzona w Tczewie artystka mieszka na stałe w Malborku. Uczestniczyła w wystawach krajowych i zagranicznych, m.in. w Gdańsku, Dzierzgoniu, Sztumie, Tczewie, Krakowie, a także w Paita (Peru), Coimbra (Portugalia), Frederikshavn (Dania).
Adam Remlajn to artysta-samouk, który, jak sam powiada, „nie umie malować, ale to lubi”. Od lat pozostaje pod wrażeniem malarstwa surrealisty Salvadora Dali.
Wystawę można oglądać w Galerii Nova(budynek Szpitala Jerozolimskiego) do 6 września br. w godzinach 8:00-16:00.









![[WIDEO, ZDJĘCIA] "Dajemy im trochę optymizmu i nadziei". Nasza rozmowa z doktorem Naderem Elmasri [WIDEO, ZDJĘCIA] "Dajemy im trochę optymizmu i nadziei". Nasza rozmowa z doktorem Naderem Elmasri](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-dajemy-im-troche-optymizmu-i-nadziei-nasza-rozmowa-z-doktorem-naderem-elmasri-1773263477.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze