Tym razem w zawodach uczestniczyły cztery zespoły. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W klasyfikacji po drugim turnieju najlepsza okazała się para Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 12 pkt, tuż za nimi Andrzej Andrzejewski, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 10 pkt, trzeci - Piotr Łazarski (Tczew), Łukasz Ciesielski (Malbork) – 8 pkt, a stawkę zamykali Sergiusz Kot i Bartłomiej Tabero (Elbląg) – 7 pkt.
Kto jeszcze nie zdążył zaprezentować swoich umiejętności na plaży nad Nogatem, wciąż może to zrobić. W kolejnych turniejach mogą zagrać zespoły, które do tej pory nie brały udziału w rywalizacji. Zgłoszenia przyjmowane są zawsze w dniu zawodów, tuż przed ich rozpoczęciem. Najbliższa okazja już 15 lipca (niedziela) o godz. 11.
Organizatorem XV Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku. Na stronie internetowej www.osir.malbork.pl znajduje się regulamin obowiązujący zawodników.
Klasyfikacja po dwóch turniejach:
1. Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 20 pkt
2. Piotr Łazarski (Tczew), Łukasz Ciesielski (Malbork) – 18 pkt
3. Andrzej Andrzejewski, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 17 pkt
4. Bartosz Więckiewicz, Bartek Sobstyl (Malbork) – 12 pkt
5. Sergiusz Kot, Bartłomiej Tabero (Elbląg) – 7 pkt
6. Damian Zemło, Kacper Szymula (Malbork) – 6 pkt
7. Kamil Tomczak, Paweł Szałkowski (Elbląg) – 5 pkt
8. Patryk Kasprzyk, Filip Rados (Malbork) – 4 pkt








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze