Frekwencja dopisała, bo przy szachownicach rywalizowało w sumie 20 zawodników w kategoriach seniorów i juniorów (osoby urodzone w roku 1999 i młodsze). Z dorobkiem 6,5 pkt zwyciężył faworyt Patryk Paziak, który w czołówce klasyfikacji końcowej zawodów wyprzedził Tadeusza Wojszkuna (5,5 pkt) oraz Krzysztofa Kałużnego (5 pkt).
Po trzech turniejach sklasyfikowanych zostało 29 zawodników (seniorów i juniorów). W rankingu open prowadzi Patryk Paziak z 19 pkt (suma punktów z dotychczasowych startów), który wyprzedza Marka Dackiewicza (15 pkt) i Kacpra Skrzypczyńskiego (12,5 pkt). Kacper jest jednocześnie liderem klasyfikacji juniorów, wyprzedzając w niej Kosmę Magierę (10 pkt) i Michała Krawczenko (10 pkt).
Kolejny, czwarty turniej odbędzie się 6 kwietnia w Ratuszu Staromiejskim. Wszyscy chętni będą mogli zapisać się tuż przed rywalizacją. Organizatorem i sędzią zawodów jest Marek Dackiewicz. Na cykl składa się 10 turniejów. Ostatni zostanie zorganizowany 7 grudnia.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze