Olimpiada jest przeznaczony jest dla uczniów klas I-IV szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 50 osób, natomiast przystąpiło 41 uczniów z pięciu szkół, którzy pisali test wielokrotnego wyboru z dwoma pytaniami otwartymi.
Udział w rywalizacji daje możliwość wygrania wyjątkowych nagród. Zwycięzca dostaje darmowy indeks Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Przewidziana jest także nagroda dla nauczyciela-koordynatora, który włoży najwięcej serca w przygotowanie podopiecznych do olimpiady. Są to bezpłatne studia podyplomowe w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.
Finałowy etap olimpiady odbędzie się 7 kwietnia w Kościerzynie.
Reklama
"Moje miasto, Moja Straż" - Olimpiada wiedzy o bezpieczeństwie
W Szkole Łacińskiej odbył się drugi etap dziewiątej edycji wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moje Miasto, Moja Straż". W naszym mieście konkurs organizowany jest przez Straż Miejską pod patronatem Burmistrza Miasta Malborka.
- (A)
- 11.02.2016 08:08 (aktualizacja 06.08.2023 03:33)

Data dodania:
11.02.2016 08:08
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXXData dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!Autor komentarza: MalborzankaTreść komentarza: A mowia ze seniorzy sa biedni a tu 86latka i 200tys miala w domuData dodania komentarza: 23.11.2025, 15:56Źródło komentarza: Seniorka straciła ponad 200 tys. zł przez fałszywe pracownice ZUSAutor komentarza: T.Treść komentarza: W środę zbiera się rada nadzwyczajna gminy w sprawie kontrowersyjnej decyzjiData dodania komentarza: 2.10.2025, 22:00Źródło komentarza: Kontrowersje w Koniecwałdzie. Protest przeciwko planowanej bazie magazynowo-transportowej
Reklama
Temperatura: 3°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
Reklama









Napisz komentarz
Komentarze