W dniu wypadku ul. Wałowa była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd, utrudnienia spowodował wypadek, w którym śmierć poniosła jedna osoba.
- Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, wszystkie czynności nadzorował prokurator – wyjaśnia mł.asp. Katarzyna Marczyk, oficer prasowy KPP Malbork. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że piesza wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.
Policjanci ustalili, że piesza przechodziła około 70 metrów od przejścia. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze