wtorek, 3 lutego 2026 09:40
Reklama
Reklama

Powrót na podium po zwycięstwie z SMS

Po dobrej grze i konsekwentnie realizowanymi przedmeczowymi założeniami, w sobotni wieczór szczypiorniści Polskiego Cukru-Pomezanii odnieśli pewne i wysokie zwycięstwo nad szczypiornistami gdańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Powrót na podium po zwycięstwie z SMS

Jak informuje drużyna na swojej stronie internetowej http://www.spr-pomezania.malbork7.pl, zdobyty komplet punktów, przy jednoczesnych porażkach Sokoła-Browar na własnym parkiecie i Mebli Wójcik w Kaliszu dał malborczykom awans na najniższy stopień podium po sześciu ligowych kolejkach.

Ostatecznie w całym spotkaniu nasi zawodnicy nie pozwolili gościom na zdobycie więcej jak 20 bramek. Sami natomiast zdobyli o ponad połowę więcej. Ostateczny wynik spotkania to 31:20 (12:9) dla zawodników Polskiego Cukru.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: -14°C Miasto: Malbork

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
test