Do policyjnych kontroli doszło w piątek i w sobotę w powiecie malborskim. Policjanci ruchu drogowego sprawdzając trzeźwość kierowców zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców. Wśród zatrzymanych byli czterej rowerzyści. Alkomat wykazał u nich od 0,42 do 1,68 promila. Jeden z zatrzymanych rowerzystów mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu spowodował kolizję. Na ulicy Mickiewicza w Malborku kierowca jednośladu uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Volvo.
Z kolei kierowca samochodu marki Volkswagen Polo w trakcie kontroli nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest nietrzeźwy.
Ostatniego kierowcę policjanci zatrzymali w Chlebówce. Kierowca samochodu osobowego posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz wszyscy kierowcy odpowiedzą przed sądem.
Pięciu nietrzeźwych i jeden z zakazem
W miniony weekend policjanci ruchu drogowego zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców oraz jednego z zakazem. Jeden z zatrzymanych kierowców nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów i znajdował się pod wpływem alkoholu. Z kolei zatrzymany rowerzysta mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Volvo. Pozostali kierowcy to trzej nietrzeźwi rowerzyści i kierowca samochodu, który posiadał zakaz. Niebawem wszystkie te sprawy rozstrzygnie sąd.
- 21.07.2015 20:37 (aktualizacja 10.08.2023 10:08)

Data dodania:
21.07.2015 20:37
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Piłkarski pokerTreść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych
W
Autor komentarza: kxTreść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy PolskichAutor komentarza: NieRolnikTreść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania!
Reklama
Temperatura: 7°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
Reklama








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)
Napisz komentarz
Komentarze