Zajęcia będą cykliczne, pierwsze odbyły się 14 lipca. Warto skorzystać z następnych. Treningi odbywać się będą we wtorki o godz. 18 na stadionie przy ul. Parkowej 3 (teren Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku).
- Celem zajęć jest nauka prawidłowej techniki marszu oraz integracja malborskiej społeczności nordic walking. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zabrać ze sobą kije, wygodne buty i porcję dobrego humoru. Zajęcia będą odbywały się na świeżym powietrzu, w związku z czym uzależnione będą od warunków atmosferycznych – informuje Malbork Welcome Center – Centrum Turystyki.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze