Trasa ósemki jest następująca: ul. Wybickiego – Konopnickiej – Michałowskiego – Kwiatkowskiego - Gen. Sikorskiego – Dworcowa – al. Rodła – Piastowska – Parkowa - Sportowa – Chopina – Dworcowa – Gen. Sikorskiego – Wybickiego - Konopnickiej – Michałowskiego – Kwiatkowskiego – Wybickiego. Autobus kursuje co godzinę między 10 a 17.
- Chcieliśmy uruchomić tę linię już w ubiegłym roku, ale nasze plany pokrzyżowało zamknięcie ul. Parkowej – mówi Małgorzata Zemlik, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku sp. z o.o.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze