Staropolska społeczność będzie obchodziła kolejny jubileusz swojej miejscowości oglądając Żuławy w kronikach filmowych. Będą to przedwojenne oraz powojenne kroniki filmowe i filmy dokumentalne o Żuławach Wiślanych. Zaprezentuje je, wzbogacając o szereg ciekawych opowieści Juliusz Marek z Telewizji Elbląskiej.
Nie zabraknie też muzyki ludowej, bo w programie znalazł się występ Zespołu Pieśni i Tańca Malbork.
Natomiast najpiękniejsze miejsca Starego Pola będzie można oglądać podczas wystaw prac „Zakątki naszej gminy w obrazach”, wykonanych przez uczestniczki zajęć plastycznych odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.
Wstęp na urodzinowe wydarzenie jest wolny.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze