W czwartek około godz. 19.25 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Konopnickiej w Malborku. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ruchu drogowego do potrącenia pieszej najprawdopodobniej doszło na przejściu dla pieszych. 27-letni kierowca samochodu marki Opel Insygnia został przebadany alkotestem. Mężczyzna był trzeźwy. Obrażenia jakich doznała 77-letnia mieszkanka Malborka okazały się śmiertelne. Kobieta zmarła w szpitalu. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i oględziny pojazdu.
Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.
Reklama
Potrącenie okazało się śmiertelne
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, jaki wydarzył się w czwartek około godz. 19.25 na ulicy Konopnickiej w Malborku. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że do potrącenia pieszej doszło najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych. Obrażenia jakich doznała 77-letnia kobieta okazały się śmiertelne.
- 20.12.2014 19:26 (aktualizacja 10.08.2023 10:08)

Data dodania:
20.12.2014 19:26
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Robert
Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-)
Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44
Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej
Autor komentarza: Piłkarski poker
Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆
Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29
Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych
W
Autor komentarza: kx
Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)
Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53
Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Reklama
Temperatura: 20°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze