niedziela, 1 lutego 2026 19:39
Reklama
Reklama

Po narkotykach pod prąd

Strażnicy miejscy patrolujący śródmieście Malborka zauważyli opla astrę, który jechał pod prąd jednokierunkową ul. Orzeszkowej, nie zważając na innych uczestników ruchu nadjeżdżających z naprzeciwka.
Po narkotykach pod prąd

- Wobec realnego zagrożenia funkcjonariusze zatrzymali kierującego tym samochodem – informuje Tomasz Farysej, komendant Straży Miejskiej w Malborku. - Zatrzymanym okazał się mieszkaniec powiatu malborskiego. 25-letni mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, ponadto strażnicy zwrócili uwagę na dziwne zachowanie kierowcy z podejrzeniem, że jest pod wpływem środków odurzających.

Wezwany na miejsce zdarzenia patrol policji potwierdził to, że kierowca prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą malborscy policjanci.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: -13°C Miasto: Malbork

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
test