poniedziałek, 8 grudnia 2025 08:06
Reklama

Dwa drugie miejsca młodych hokeistów

Mali hokeiści z Klubu UKS Bombek Malbork działającego przy SP3 w Malborku wzięli udział w turnieju minihokeja na lodzie o nieoficjalne mistrzostwo Pomorza w Gdyni.
Dwa drugie miejsca młodych hokeistów

Malbork wystawił dwie drużyny w tym turnieju. W najmłodszej reprezentacji zagrali: bramkarz Mateusz Uzarek, świetnie interweniujący w meczu z Wikingami Elblag, Tymoteusz Tkacz - strzelec dwóch bramek, bardzo dobrze grający w tym dniu Kaceper Dorobek (jedna bramka), Michał Muczeński, wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, ambitni: Bartek Bielec ,Wojtek Czerniewski, Igor Napiątek i Arek Pietras, Marcin Cybulski (jedna bramka) i najmłodszy zawodnik, liczący zaledwie 7 lat, Tymoteusz Górnik.

- Najmłodsi zawodnicy przegrali tylko z gospodarzami, pokonując 3:1 małych hokeistów z Elbląga. W klasyfikacji końcowej zajęli drugie miejsce. Na wyróżnienie zasługują wszyscy mali hokeiści, którzy mieli swój wkład ten rezultat - podkreśla Sławomir Nawrocki z UKS Bombek.

W kategorii starszej z rocznika 2003/04 malborczycy zagrali dwa nierówne mecze. W pierwszym zmierzyli się z gospodarzami, Niedzwiadkami Gdynia.

- Niestety, pierwsze 15 minut to dominacja zawodników z Gdyni, którzy strzelili aż osiem bramek, na które nasi zawodnicy nie odpowiedzieli żadnym trafieniem. Jednak ambicja i konsekwentna gra w obronie doprowadziła do stanu, w którym zawodnicy z Gdyni mogli obawiać się o przegraną w tym meczu - relacjonuje Nawrocki. - Zabrakło czasu na strzelenie kolejnych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 9:8 dla gospodarzy.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii 2003/2004 został wybrany Michał Nawrocki - strzelec pięciu bramek.

W kolejnym meczu nasi zawodnicy zwyciężyli z hokeistami z Elblaga 6:3 zajmując drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji. Bramki zaliczył w tym meczu: Jakub Kurapiewicz - 2, Szymon Cyganowski - 1 oraz świetnie grający Patryk Grzesiak -1. W ataku bardzo dobrze radził sobie Mateusz Mozołowski, który strzelił też dwie bramki. Jak mówi trener, świetnie radzili sobie w obronie Tomasz Kozubski, Tomasz Romanowski, Jakub Bielec i Damian Gołuński, rozbijając ataki przeciwników. -Najlepszym bramkarzem w tej kategorii wiekowej zastał Bartek Grabara, który wyróżnił się 60-procentową skutecznością obrony strzałów skierowanych do malborskiej bramki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Sylwestrowa Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele Data rozpoczęcia wydarzenia: 31.12.2025 18:00 – Data zakończenia wydarzenia: 31.12.2025 22:00 Romantyzm, humor i wirtuozeria prosto z Wiednia Przeżyj magiczny wieczór sylwestrowy w Centrum Kultury i Sztuki. Zapraszamy na niezwykłe widowisko Wielką Galę Wiedeńską - Johann Strauss i Przyjaciele, w którym klasyka muzyczna spotyka się z blaskiem noworocznego show: od porywających arii, przez pełne energii polki, aż po roztańczone walce. W ten wyjątkowy wieczór zabierzemy Was w podróż do magicznego świata wiedeńskich sal balowych XIX w., pełnego przepychu, tańca i radości. Na scenie wystąpią wybitni soliści z polskich i zagranicznych teatrów operowych, których głosy i charyzma nadadzą wydarzeniu niepowtarzalny klimat, łącząc dostojność opery z lekkością i humorem operetki. Ukoronowaniem Gali będzie udział Royal Strauss Orchestra – zespołu, który swoim brzmieniem przeniesie Was prosto do Wiednia. Ich muzyka porwie Was do tańca i zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów. Na scenie pojawi się także Grand Royal Ballet, którego wytworne choreografie i lekko żartobliwe akcenty dodadzą wieczorowi magii, łącząc zachwyt nad kunsztem tancerzy z dobrą zabawą.Wielka Gala Wiedeńska to coś więcej niż koncert – to pełen emocji spektakl, który łączy romantyzm, humor i wirtuozerię. Zachwycające dekoracje i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że poczujecie się jak uczestnicy prawdziwego balu sylwestrowego w dawnej stolicy Austrii. W tę jedyną noc scena Centrum Kultury i Sztuki stanie się centrum sylwestrowej zabawy, a każdy widz przeniesie się do świata miłości, tańca i niekończącej się radości. Jednym słowem – klasa, elegancja, śmiech i muzyka, która rozgrzeje serca i przywita Nowy Rok w wielkim stylu!  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele |Sylwester w CKiS31 grudnia 2025, godz. 18.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 150 zł dostępne w kasie CKIS oraz online na stronie: bilety24.plSylwestrowa  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Malbork

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
test