Malborski kajakarz został powołany do reprezentacji Polski i trafił na zgrupowanie kadry w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Stamtąd cała reprezentacja polskich juniorów wyjechała do czeskich Racic na Puchar Nadziei Olimpijskich .Zawodnik MKS Nogat miał tam startować w konkurencjach K-1, K-2, K-4.
Jakub Wyczółkowski będzie reprezentował Polskę
Ostatni sukces kajakarza Malborskiego Klubu Sportowego Nogat, Jakuba Wyczółkowskiego, i zdobycie brązowego medalu w K-1 500 m na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kajakarstwie potwierdził przynależność naszego zawodnika do ścisłej czołówki krajowej .
- (as)
- 17.09.2013 07:37 (aktualizacja 09.08.2023 19:39)

Data dodania:
17.09.2013 07:37
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXXData dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!Autor komentarza: MalborzankaTreść komentarza: A mowia ze seniorzy sa biedni a tu 86latka i 200tys miala w domuData dodania komentarza: 23.11.2025, 15:56Źródło komentarza: Seniorka straciła ponad 200 tys. zł przez fałszywe pracownice ZUSAutor komentarza: T.Treść komentarza: W środę zbiera się rada nadzwyczajna gminy w sprawie kontrowersyjnej decyzjiData dodania komentarza: 2.10.2025, 22:00Źródło komentarza: Kontrowersje w Koniecwałdzie. Protest przeciwko planowanej bazie magazynowo-transportowej
Reklama
Temperatura: 10°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 18 km/h
Reklama
Reklama








Napisz komentarz
Komentarze