Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie Tu i Tera” zaprasza do uczestnictwa w Biegu Trzeźwości. Udział mogą brać dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zaproszenia zostały rozesłane do wszystkich szkół w powiecie malborskim.
W ramach biegu odbędą się wyścigi w kategoriach 600, 800, 1000, 1500, 2000 metrów. Dla najlepszych organizator przewidział dyplomy i medale, zostaną również rozdane puchary dla najbardziej zaangażowanych szkół. Główną nagrodą w biegach jest rower ufundowany przez firmy Ascoklima i Folta. W zeszłym roku w imprezie uczestniczyło około 500 osób.
- Jest to dziesiąta edycja biegu, widać że inicjatywa stała się popularna. Wychowanie poprzez sport jest bardzo istotne w rozwój młodego człowieka – mówią organizatorzy.
Patronem imprezy sportowej jest Urząd Miasta Malbork.








![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze