W wycieczce uczestniczyło 49 osób, którym organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, jak choćby zwiedzanie Ocean Parku, gdzie oglądać można największe na świecie ryby, czy Muzeum Motyli, w którym znajduje się 4 tys. przecudownych okazów.
Na zakończenie wyprawy odbyło się ognisko z kiełbaskami, dzieci zaś korzystały z placu zabaw i uczestniczyły w grach i zabawach.
Wycieczkę udało się zorganizować dzięki pomocy Firmy „PEMALUX” i wpłatom uczestników.







![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze