środa, 4 lutego 2026 05:04
Reklama
Reklama

Piotr Bosek „wycisnął” 210 kg

  W Zalesiu (woj. Lubelskie) odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Piotr Bosek z Malborka przywiózł z zawodów medal mistrza i rekord kraju w swojej kategorii wiekowej i wagowej.
Piotr Bosek „wycisnął” 210 kg

 

Bosek wystartował w Zalesiu w kategorii junior do lat 23 do 125 kg. Był jednym z ponad stu zawodniczek i zawodników, którzy pojawili się na tych międzynarodowych zawodach. Prócz Polaków, byli tam także reprezentanci Szwecji, Słowacji i Ukrainy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

xyz 13.03.2014 22:32
"Jego miejsce jest w.." No gdzie jest jego miejsce ? Pilnuj lepiej swojego cioto.

ktośśśśśśś 13.03.2014 22:30
jezeli gowo wiecie o tym chłopaku to sie nie wypowiadajcie, ja znam go bardzod dobrze. Jest kochany i zasługuje w pełni na nagrodę. Ludzie są straszni, Zazdrośni frajerzy

gość 3 22.01.2014 21:48
Komentarz usunięty

rafi 17.01.2014 23:35
jakie sterydy wiesniaku Podbij to ci pokażę. palanta cioty

11.05.2013 23:00
zabierzcie tego ... ,jego miejsce jest w ....

08.05.2013 22:40
Pierdo... Frajer tak wygląda palant po sterydach.. Mistrz polski

„Szlachcic w podróży” – nowa wystawa w odrestaurowanej wozowni w Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim Data rozpoczęcia wydarzenia: 07.02.2026 15:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.02.2026 23:59 Już 7 lutego 2026 roku w odrestaurowanej wozowni w Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim zostanie otwarta nowa wystawa „Szlachcic w podróży”. Ekspozycja przybliża realia dawnych podróży ziemiańskich – od codziennych przejazdów po wielodniowe wojaże.Na wystawie prezentowane są historyczne powozy, zabytkowe sanie z XVIII wieku oraz akcesoria podróżne i jeździeckie, w tym nesesery, kufry i przedmioty zwiększające komfort podróżowania w minionych epokach. Całość stanowi kolejny etap opowieści o życiu szlachty i ziemiaństwa, rozwijanej w Muzeum Tradycji Szlacheckiej – oddziale Muzeum Narodowe w Gdańsku.Wernisaż wystawy odbędzie się 7 lutego 2026 roku o godz. 15.00, a wstęp w dniu otwarcia będzie bezpłatny. Z myślą o gościach muzeum organizuje transport autokarowy z Gdańska do Waplewa i z powrotem. Wyjazd zaplanowano na godz. 12.00 sprzed siedziby muzeum przy ul. Toruńskiej 1. Po przyjeździe uczestnicy będą mogli wziąć udział w oprowadzaniu po pałacu, a następnie w wernisażu wystawy. Powrót do Gdańska przewidziany jest na godz. 18.30 (obowiązują wcześniejsze zapisy).Szczegółowe informacje, materiały prasowe oraz zdjęcia do publikacji znajdują się w paczce prasowej dostępnej pod linkiem poniżej.Zajrzyjcie do dawnej wozowni szlacheckiego dworu i sprawdźcie, czego ziemianin potrzebował do podróżowania!Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim po rewitalizacji budynku dawnej wozowni 7 lutego 2026 roku o godz. 15.00 otwiera nową wystawę, na której można obejrzeć powozy i akcesoria podróżne z dawnych czasów.To podsumowanie drugiego etapu rewaloryzacji zabytkowego zespołu dworsko-parkowego należącego niegdyś do hrabiów Sierakowskich.  Wystawa „Szlachcic w podróży”7.02 (sobota), godz. 15.00miejsce: Muzeum Tradycji Szlacheckiej O. Muzeum Narodowego w GdańskuWaplewo Wielkie, gmina Stary Targ „Szlachcic w podróży” – nowa wystawa w odrestaurowanej wozowni w Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -12°C Miasto: Malbork

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
test