Kilka minut po 20 rozpoczął się koncert niezwykle utalentowanego muzyka.
- Cieszymy się, że możemy dla was zagrać w takim miejscu - powiedziała Kasia Kurzawska. Wśród wykonanych utworów znalazły się Enjoy The Sound, Clouse your eyes i L. Mine.
Zgromadzonych fanów mogły zaskoczyć nowe aranżacje znanych już piosenek. Smolik z niesamowitą precyzją i łatwością łączy różne gatunki muzyki. Momentami nastrojowe dźwięki wypełniały salę, by za chwilę przejść w bardziej taneczne rytmy. Magii, niebywale oryginalnej melodii, dodawał wokal towarzyszących Smolikowi artystów, a także klimat Starej Zbrojowni. Wszystko to pozostanie z pewnością na długo w pamięci malborskiej publiczności.
Reklama
Smolik w zamku krzyżackim
MALBORK. Niecodzienne wydarzenie muzyczne w wyjątkowym miejscu. Subtelne elektroniczne brzmienia wypełniły wnętrze zamkowego Karwanu. W ramach Street Gigs wystąpił Andrzej Smolik wraz z Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i Sqbass.
- (d.w)
- 10.11.2007 21:45 (aktualizacja 15.08.2023 08:16)

Data dodania:
10.11.2007 21:45
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pilna pożyczka Oferta.
Dzień dobry,
Czy jesteś przedsiębiorcą? Potrzebujesz pożyczki? Jesteś zainteresowany uzyskaniem jakiejkolwiek pożyczki? Masz problemy finansowe lub potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, rachunków lub założenie dobrze prosperującego biznesu? Masz niską ocenę kredytową i trudno Ci uzyskać pożyczkę kapitałową w lokalnych bankach/innych instytucjach finansowych? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem firmowego adresu e-mail: [email protected]Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:47Źródło komentarza: Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.
W
Autor komentarza: kxTreść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy PolskichAutor komentarza: NieRolnikTreść komentarza: Duży oddzew władz. Oby nie były to jefynie puste deklaracje. Zastanawia mnie po co jest instytucja taka jak RZGW Gdańsk, skoro jej przedstawiciel mówi, ze jedynym sposobem, który uzdrowiłby sytuacje byloby duze dofinansowanie...?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 23:05Źródło komentarza: Powiślańscy rolnicy alarmują. - To nie jest problem techniczny, to kwestia naszego bytu i przetrwania!
Reklama
Temperatura: 5°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
Reklama







![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze