Oprócz USG, które zasili sprzęt diagnostyczny na oddziałach kobiecych, do szpitala w Malborku przyjedzie transport łóżek porodowych.
- USG i łóżka są w bardzo dobrym stanie – zapewnia Barbara Kawińska, zastępca dyrektora ds. Medycznych w malborskim szpitalu. - Cieszy my się tym bardziej, ponieważ we wrześniu zwiększyła się ilość odbieranych porodów na naszym oddziale.
Łóżka porodowe pochodzą z likwidowanego oddziału położniczego w Hannoverze. Szpital w Malborku dostanie je całkiem za darmo, bo to strona niemiecka pokryje wszelkie koszty.
Zrób badania cytologiczne
- Zapraszamy pacjentki, szczególnie te, które otrzymały zaproszenia z Narodowego Funduszu Zdrowia, na badania cytologiczne – zachęca Barbara Kawińska, wicedyrektor ds. medycznych w malborskim szpitalu.- Również kobiety, które dawno nie robiły badań profilaktycznych, a nie mają takich zaproszeń, mogą się do nas zgłosić – dodaje.
Poradnia ginekologiczna w szpitalu jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od 10 do 12. Rejestracji można dokonać dzwoniąc na oddział ginekologiczny pod nr tel. 055 646 02 47.
Badaniom przewidziane są dla kobiet między 25 z 59 rokiem życia.







![[WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania [WIDEO] Powiśle i Żuławy pod wodą. Rolnicy alarmują! - To nie jest problem techniczny, to kwestia bytu i przetrwania](https://static2.malbork1.pl/data/articles/sm-4x3-powisle-i-zulawy-pod-woda-rolnicy-alarmuja-to-nie-jest-problem-techniczny-to-kwestia-bytu-i-prz-1773771679.webp)

Napisz komentarz
Komentarze