Strażacy na miejscu prowadzą akcje gaśniczą. Zadysponowano dwa zastępy JRG Malbork, zastęp z OSP Nowy staw, oraz z OSP Lipinka.
Więcej informacji podamy po otrzymaniu oficjalnego komunikatu ze straży pożarnej.
(tomm)
Fot. @obiektyw_strazaka
![[ZDJĘCIA] Trwa akcja gaśnicza. Pali się silos zbożowy w Nowym Stawie [ZDJĘCIA] Trwa akcja gaśnicza. Pali się silos zbożowy w Nowym Stawie](https://static2.malbork1.pl/data/articles/xl-zdjecia-trwa-akcja-gasnicza-pali-sie-silos-zbozowy-w-nowym-stawie-1782325933.jpg)
Strażacy na miejscu prowadzą akcje gaśniczą. Zadysponowano dwa zastępy JRG Malbork, zastęp z OSP Nowy staw, oraz z OSP Lipinka.
Więcej informacji podamy po otrzymaniu oficjalnego komunikatu ze straży pożarnej.
(tomm)
Fot. @obiektyw_strazaka
Napisz komentarz
Komentarze