Współorganizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Miasta Malborka, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.
W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 18 zespołów z trzech województw: pomorskiego, warmińsko–mazurskiego oraz kujawsko–pomorskiego. Na parkiecie rywalizowało około 200 zawodniczek i zawodników, którzy łącznie rozegrali 36 spotkań – po 18 w każdej z kategorii.
Wyniki turnieju kobiet:
Positive Team
SO Sorry
MKWO Mazury
Pikieta Kościerzyna
Fenix
Worldbox Divas Malbork
Spontan Gdańsk
Sreberka Sił Powietrznych
Mazurskie Kasztelanki
Wyniki turnieju mężczyzn:
Beemka Volley Gdańsk
TKKF Malbork
Zenit Giżycko
Biała Mewa
Pompa Braniewo
Speednet Gdańsk
Albatrosy
Szwagry Gdańsk
Challengers
Turniej przebiegał sprawnie dzięki profesjonalnej pracy sędziów Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz zaangażowanej grupie wolontariuszy. Organizatorzy z dumą informują, że wszystkie założenia imprezy zostały w pełni zrealizowane.
Najlepsze drużyny uhonorowano pucharami i medalami, które zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Malborka, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezesa TKKF Ognisko „Miejskie” Malbork. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta Malborka oraz Prezes TKKF.
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Miejskie” Malbork składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom, sponsorom, jednostkom wspierającym oraz wolontariuszom za wkład w organizację wydarzenia.
Reklama
Malbork był gospodarzem XX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn
W dniach 5–6 kwietnia 2025 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Malborku odbył się jubileuszowy XX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn, którego organizatorem było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Miejskie” Malbork.
- redakcja
- 08.04.2025 11:05
- Źródło: UM Malbork

Data dodania:
08.04.2025 11:05
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Robert
Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-)
Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44
Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej
Autor komentarza: Piłkarski poker
Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆
Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29
Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych
W
Autor komentarza: kx
Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)
Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53
Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Reklama
Temperatura: 29°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 14 km/h
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze