Jak zgłosić chęć zapisania dziecka?
Rodziców chcących zapisać swoje dzieci do nowej placówki, prosimy o złożenie zamieszczonej poniżej wstępnej deklaracji zgłoszenia dziecka do Żłobka w Malborku przy ulicy Stanisława Hadyny. Deklaracje przyjmowane będą w dni powszednie od 1 kwietnia 2025r. w godzinach 7.00 – 15.00 w sekretariacie Żłobka Miejskiego „Szarotka” w Malborku przy ulicy 17 Marca 17 lub poprzez e-mail: [email protected]. Jeśli szukacie miejsca, gdzie Wasze pociechy będą mogły rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry – serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Dodatkowych informacji udziela dyrektor żłobka pod numerem telefonu: (55) 647 25 45 lub (+48) 604 951 489.
Wstępna deklaracja zgłoszenia
WAŻNE!
Zaznaczyć należy, że w mieście Malborku obowiązuje uchwała Rady Miasta Malborka nr VI/50/2024 w sprawie ustalenia wysokości opłat za pobyt dziecka i maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie w Żłobku Miejskim „Szarotka” w Malborku, na podstawie której opłata stała za pobyt dziecka w żłobu wynosi 1 500 zł. Jednoczenie od 2024 r. wprowadzono ustawowo świadczenie „aktywnie w żłobku” w wysokości 1 500 zł miesięcznie, co oznacza, że rodzic korzystający z tego wsparcia z ZUS nie będzie ponosił opłat za pobyt w żłobku. Rodzic będzie ponosił opłatę za wyżywienie i ewentualnie dodatkową opłatę za pobyt dziecka w żłobku ponad 10 godzin dziennie.
Reklama
Otwarcie nowego żłobka już w 2025 roku – od kwietnia ruszają zapisy!
Miasto Malbork planuje otworzyć od dnia 1 września 2025r. nowy żłobek dla najmłodszych przy ulicy Stanisława Hadyny w Malborku. To doskonała okazja dla rodziców, by zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę i wszechstronny rozwój w nowoczesnym, bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu od najmłodszych lat.
- redakcja
- 28.03.2025 11:20
- Źródło: UM Malbork

Data dodania:
28.03.2025 11:20
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Robert
Treść komentarza: Dziennikarstwo, zwłaszcza dzisiaj te lokalne to chyba najbardziej niedoceniany zawód w Polsce, do tego obarczony politycznie. Dziennikarze lokalni są najbliżej zwykłych ludzi, bronią ich gdy nie można dogadać się z władzami, a media ogólnopolskie uznają., że temat jest bez znaczenia. Powodzenia ! Super, że próbujecie zaszczepić bakcyla młodym :-)
Data dodania komentarza: 8.06.2026, 18:44
Źródło komentarza: Czym są media lokalne i prasa? O to pytała młodzież na lekcji dziennikarskiej
Autor komentarza: Piłkarski poker
Treść komentarza: Kręcina bylby tez dobrym patronem 😂😆
Data dodania komentarza: 25.04.2026, 07:29
Źródło komentarza: Grzegorz Lato Honorowym Patronem Turnieju Drużyn Podwórkowych
W
Autor komentarza: kx
Treść komentarza: Pozdrowienia od wszystkich redakcji Panie Januszu :-)
Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:53
Źródło komentarza: [FOTO] Spotkanie wigilijno-noworoczne dziennikarzy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Reklama
Temperatura: 24°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze