Odwiedź wystawę elektroniki retro i poznaj bliżej świat sprzed mediów społecznościowych

  • 21.07.2021, 12:09
Odwiedź wystawę elektroniki retro i poznaj bliżej świat sprzed mediów…

Podziel się:

Oceń:

Oryginalne, pracujące komputery sprzed lat, a wśród nich kultowe modele Atari, Amiga czy Comodore, radioodbiorniki oraz telewizory popularne niegdyś w polskich domach będzie można obejrzeć na wystawie, która już najbliższą sobotę 19 lipca rozpoczyna się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Ekspozycję retro będzie można oglądać do 30 lipca w godzinach pracy galerii handlowej. Ponadto 24 lipca będzie można wziąć udział w turnieju komputerowych gier retro.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na wyjątkowe wydarzenie retro, które przywoła wspomnienia sprzed lat! Po emocjonującej wystawie zabytkowych rowerów, czas na elektronikę z czasów poprzedzających powstanie mediów społecznościowych.

W sobotę 19 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk rozpocznie się wystawa, na której będzie można obejrzeć wyjątkową kolekcję komputerów z lat 80. i 90. Będą wśród nich działające modele Atari, Amiga, Comodore, Spectrum, które kilkadziesiąt lat temu były marzeniem wielu nastolatków. Eksponaty będzie można oglądać do końca lipca.

Na fanów gier komputerowych retro czeka nie lada gratka! W sobotę 24 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00 będzie można wziąć udział w konkursie gier na wystawionych w specjalnej strefie komputerach sprzed lat. Na uczestników poza ogromną satysfakcją czekają upominki.

Oprócz komputerów, na wystawie elektroniki sprzed doby social mediów, będzie można obejrzeć radioodbiorniki Diora, a także telewizory, które dostarczały przed latami tak wiele emocji. Wśród nich będą kultowe modele Rubin, Tesla, Unitra czy Diora, które umożliwiały obejrzenie wyjątkowych wyczynów sportowych czy kultowych filmów. Wizyta na tej wyjątkowej wystawie z pewnością przywoła liczne wspomnienia i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji.

Wystawa elektroniki retro odbędzie się od 19 do 30 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Egzemplarze będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do godz. 21.00. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 


INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Gdańsk:

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk ze znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych w Trójmieście i pierwszym, jaki powstał w Gdańsku. Jego ofertę tworzy ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Sinsay, Reserved Kids, CCC, Pepco, drogerie, księgarnie oraz salon wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert, Empik, Toys”R”Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, salon samochodowy Infinity i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 2300 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży oraz ładowarka samochodów elektrycznych i wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Powstało w 1998 roku, a latach 2015-2017 przeszło wieloetapową rozbudowę. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchangdansk.pl/pl oraz mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanGdansk/

 


Informacja o NHOOD Polska:

NHOOD Polska sp. z o.o. zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Więcej informacji na www.nhood.com oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

 

Informacja o Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan w tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 230 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe