Odważysz się wybrać białego wilka?

  • 15.07.2022, 11:02
  • Źródło: Dominika Synowiec z Novae Res
Odważysz się wybrać białego wilka? Novae Res

Podziel się:

Oceń:

Skłócone od wieków rody, władza, pieniądze, konwe-nanse. Co się stanie, gdy na horyzoncie pojawi się miłość? Nie daj się zwieść pozorom. To powieść, w której niemożliwe staje się na każdym kroku. Wejdź do niesamowitego świata Zofii Reginy Turzyńskiej i Wybierz białego wilka.

Rządzący ród Flisów i zadziorna familia Hallmanów. Te dwa klany nie pamiętają już czasów, gdy nie pałały do siebie nienawiścią. Choć żyją pod jednym niebem nadmorskiego miasteczka Allenburg, to chmury niezgody nigdy z niego nie znikają. Co jest powodem wielowie-kowego konfliktu? I o czym głosi tajemnicza, pradawna legenda? Sara i Cyprian spotykają się przypadkowo. Od początku czują, że ich relacja jest wyjątkowa. Są nieświadomi wzajemnego pochodzenia i tego, że ich miłość nie ma prawa istnieć. Czy młodym kochankom uda się odmienić los swoich rodów? I przede wszystkim: czy zamiast umrzeć, będą mogli żyć? Przekonaj się już teraz, jak zakończy się współczesna historia Romea i Julii. 

Jesteś niesamowita – szepnął Cyprian, stojący jakieś dwadzieścia centymetrów od Sary. […] – Od zawsze to wiedziałem.

Nie znasz mnie „od zawsze” – przypomniała mu stłumionym głosem.

Nie… masz rację. Ale gdy tylko cię ujrzałem, wiedziałem, że jesteś wyjątkowa. Jedna na… na milion milionów. Jedyna w swoim rodzaju. Jedna na wszystkich ludzi i wszystkie epoki. Mam takie szczęście, że przyszło mi żyć w czasach, w których ty żyjesz.

Wybierz białego wilka i sprawdź, co się wydarzy!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży:

https://tiny.pl/93b5l. 

O autorce:

Zofia Regina Turzyńska

Uczennica klasy humanistycznej X LO w Gdyni. Siostra trzech nietuzinkowych braci i mieszkanka małej kaszubskiej wioski położonej u podnóża Wieżycy. Dotąd pisała głównie do szuflady. Jest uzależniona od książek i czekolady, którą wielbi niczym rdzenni mieszkańcy Ameryki sprzed wieków. Miłośniczka twórczości Henryka Sienkiewicza. W czasie wakacji można ją spotkać na inscenizacjach średniowiecznych bitew i na polskich zamkach, których większość już widziała. Chciałaby złożyć wizytę we wszystkich zamkach Europy. Inspirację czerpie z drobnych szczegółów, pozornie zwyczajnych i nic nieznaczących. Do przypadkowo znalezionego zdjęcia jest w stanie napisać pięciusetstronicową powieść.

Źródło: Dominika Synowiec z Novae Res

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe