20 maja 2022 r. odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Usłyszą Państwo znane i lubiane piosenki, które o Mamach i dla Mam wykonywali tacy piosenkarze jak Violetta Villas, Seweryn Krajewski, Waldemar Kocoń, L.Loretti i inni

  • 08.05.2022, 14:09 (aktualizacja 08.05.2022, 14:19)
  • Źródło: Fb Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
20 maja 2022 r. odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Usłyszą Państwo… Fb Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Miasta Malborka oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zapraszają mieszkańców na koncert z okazji Dnia Matki – jest to koncert częściowo operetkowy, ale przede wszystkim usłyszą w nim Państwo znane i lubiane piosenki, które o Mamach i dla Mam wykonywali tacy piosenkarze jak Violetta Villas, Seweryn Krajewski, Waldemar Kocoń, L.Loretti i inni.

W tym koncercie zaśpiewają dla Państwa:
AGNIESZKA WAWRZYNIAK
ANNA MICHALAK
KLAUDIUSZ KAPŁON
BARTOSZ KUCZYK


Więcej informacji o artystach znajdą państwo na stronie: http://kuczykart.pl/artysci/

Bilet w cenie 50 zł do nabycia w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji Szpital Jerozolimski oraz Szkoła Łacińska tel. 55 272-38-52.

 

Źródło:
Fb Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

 

Źródło: Fb Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe