Policjanci podsumowali działania „Trzeźwość”. Sztumscy kierowcy na medal – wszyscy byli trzeźwi

  • 10.03.2022, 12:58
  • redakcja
Policjanci podsumowali działania „Trzeźwość”. Sztumscy kierowcy na medal… pixabay

Podziel się:

Oceń:

Podczas działań „Trzeźwość” 8 marca sztumscy policjanci prowadzili kontrole kierowców, szczególnie pod kątem ich trzeźwości na drodze. Wówczas na zawartość alkoholu w organizmie przebadano prawie 80 kierujących. Przypominamy, że celem akcji „Trzeźwość” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Kierowco pamiętaj: PIŁEŚ nie JEDŹ!!!

Sztumscy policjanci kolejny raz na drogach powiatu przeprowadzili działania „TRZEŹWOŚĆ”. Ich celem jest przede wszystkim eliminowanie z drogi kierujących pod wpływem alkoholu. Podczas działań policjanci skontrolowali prawie 80 osób za kółkiem. Wszyscy byli trzeźwi.

 

Przypominamy, że w Komendzie Powiatowej Policji w Policji znajduje się samoobsługujące urządzenie do kontroli stanu trzeźwości. Sprawdź sam i bądź pewien, że możesz prowadzić. Kierowco pamiętaj: PIŁEŚ nie JEDŹ!!!

 

KPP Sztum

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe