GRATULUJEMY! Miłosz Sabiecki Mistrzem Polski w Karate WKF !!

  • 23.12.2021, 10:58
  • Wawrzyniec Mocny
 GRATULUJEMY! Miłosz Sabiecki Mistrzem Polski w Karate WKF !! KK Senshi Tczew

Podziel się:

Oceń:

W ostatnią niedzielę, 19 grudnia br. w Łódzkiej Atlas Arenie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Mamy bardzo dobrą wiadomość: złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji kumite mężczyzn-67 kg wywalczył Milosz Sabiecki.

Także jego koledzy klubowi nie zasypali gruszek w popiele. Młode wilki przywiozły zdobyte 4 brązowe medale w kategoriach Junior i Junior młodszy

W szranki o medale stanęło ponad 400 zawodników z 55 klubów, a w śród nich 8-osobowa ekipa Senshi Tczew. Ekipa tczewskiego teamu zaliczyła udany występ w tej imprezie, zdobywając 5 pozycji medalowych .

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji kumite mężczyzn-67 kg zdobył Milosz Sabiecki.

Brązowe medale zdobyli : Dominik Świtalski - kumite juniorów-61kg , Kacper Mazurowski kumite junior młodszy-57 kg , Filip Myga -kumite junior młodszy -63kg , Milosz Ptaszkowski - kumite junior młodszy-52 kg.

 

(tomm)/fot. Klub Karate Senshi

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe