Rusza Malborski Budżet Obywatelski "Junior" na 2022 r.

  • 14.09.2021, 20:19
  • Źródło: UM Malbork
Rusza Malborski Budżet Obywatelski "Junior" na 2022 r.

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Miasta Malborka zaprasza uczniów do udziału Malborskim Budżecie Obywatelskim "Junior” (w skrócie MBOJ) na 2022 r.

Ta forma konsultacji społecznych realizowana będzie już po raz czwarty. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa nie można było przeprowadzić procedury wyboru projektów w 2020 r. Tym bardziej cieszy fakt, że w tym roku młodzież będzie miała ponownie możliwość zgłoszenia swoich pomysłów.

Zgodnie z Uchwałą nr XXV/225/2020 Rady Miasta Malborka i załączonym regulaminem i Zarządzeniem nr 149/2021 Burmistrza Miasta Malborka z dnia 9 września 2021 r.  do MBOJ przystąpić mogą wszyscy uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczących się w szkołach mających siedzibę na terenie miasta Malborka oraz uczniowie mieszkający w Malborku a uczący się w szkołach poza miastem.

Wniosek składa osoba uprawniona o udziału w MBOJ. W przypadku, jeśli jest osobą niepełnoletnią, należy wskazać dodatkowo osobę pełnoletnią jako reprezentanta wnioskodawców.

Składanie wniosków będzie miało miejsce od 1 do 31 października 2021 r. Głosowanie w szkołach przeprowadzone zostanie w terminie 22 listopada do 10 grudnia 2021 r.

Wszelkie informacje znajdą Państwo również na stronie: www.mboj.malbork.pl oraz na wszystkich miejskich stronach internetowych.

Jednocześnie zachęcamy uczniów do głosowania na projekty w ramach ogólnego Budżetu Obywatelskiego na 2022 r. Głos można oddać na karcie w formie papierowej lub w formie elektronicznej na stronie internetowej BO.

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe