Poszukiwania zaginionego 19-latka

  • 26.04.2021, 13:00
  • Źródło: KPP Malbork
Poszukiwania zaginionego 19-latka

Podziel się:

Oceń:

22 kwietnia wieczorem policjanci prowadzili poszukiwania 19-letniego mieszkańca Malborka. Młodzieniec wyszedł z domu około 16.00 na spacer z psem i kiedy nie wrócił zaniepokojona rodzina powiadomiła mundurowych. W poszukiwania zaangażowano kilkadziesiąt osób – policjantów, strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej i ratowników z Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gdyni. O godzinie 23.00 19-latek został odnaleziony cały i zdrowy.

W czwartek około godziny 20.00 malborscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 19-letniego mieszkańca Malborka Z przekazanych informacji wynikało, że chłopak około 16.00 wyszedł z domu na spacer z psem i udał się w nieznanym kierunku. Sytuacja była poważna ponieważ istniało zagrożenie życia zaginionego mężczyzny. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. W poszukiwania oprócz policjantów zaangażowali się znajomi i rodzina 19-latka oraz 20 strażaków ochotników z pojazdami terenowymi. Dyżurny malborskiej  komendy o zaginięciu powiadomił również Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Gdyni, którego ratownicy wraz ze specjalistycznym sprzętem i psami tropiącymi śpieszyli na pomoc. Nie dotarli jednak na miejsce, przed ich przybyciem poszukiwania zakończono.  Wspólne działania zakończyły się sukcesem. Około godz. 23.00 młodzieniec został odnaleziony i cały i zdrowy został przekazany rodzinie..

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe