Nabór do szkół 2021/2022

  • 23.04.2021, 11:00
  • Źródło: Starostwo Powiatowe Malbork
Nabór do szkół 2021/2022

Podziel się:

Oceń:

Liceum, technikum czy szkoła branżowa?

Aby ułatwić ósmoklasistom wybór nowej szkoły, Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku opracował informator na nowy rok szkolny 2021/2022.

Najbliższe tygodnie są kluczowe do podjęcia decyzji w sprawie wyboru najlepszej drogi dalszej edukacji. W przygotowanym informatorze można znaleźć wszystkie przydatne informacje na temat postępowania rekrutacyjnego.

W naszym powiecie oferujemy dla każdego ucznia kilka możliwych wyborów. Dyrektorzy szkół przygotowali ciekawe propozycje, które mogą was zainteresować – zapewnia Mirosław Czapla, starosta malborski, na łamach informatora. – Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych liceów i techników oraz szkół branżowych, gdzie czeka wykwalifikowana kadra.

W informatorze znajdują się też prezentacje ofert edukacyjnych wszystkich szkół średnich, a także prezentacje Centrum Edukacji Zawodowej, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, Powiatowego Ogniska Plastycznego i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Informator dostępny jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Malborku

Źródło: Starostwo Powiatowe Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe