Kolejne sukcesy zespołu Bursztynki!!

  • 19.04.2021, 14:22
  • Źródło: Malborskie Centrum Kultury
Kolejne sukcesy zespołu Bursztynki!!

Podziel się:

Oceń:

Kolejny sukces zespołu Bursztynki. W minioną niedzielę tj. 11 kwietnia 2021 roku, odbył się II Ogólnopolski Festiwal Tańca Białobrzeski Dance Show on-line.

Tym razem w festiwalu wzięły udział tylko solistki z naszego zespołu. W Ogólnopolski Festiwal Tańca Białobrzeski Dance Show wzięło udział 166 solistów z całej Polski. Najmłodsza nasza solistka Celinka Ościłowska zajęła II w kategorii klasyka, II miejsce Modern i Jazzie, oraz w innych formach tańca wytańczyła pięknie III miejsce. Lidia Kołodyńska 9 lat zdobyła III miejsce w kategorii Jazz. Ania Hawryszkiewicz 10 lat zdobyła V miejsce w kategorii Modern. Eliza Pytlińska 12 lat zdobyła V miejsce w kategorii Modern. Julia Szmidt 14 lat zdobyła V miejsce w kategorii Modern. Bursztynki walczyły z koleżankami z całej Polski, w każdej kategorii było 14-17 solistek, także olbrzymie gratulację 😊Bardzo się cieszę z Waszych osiągnięć mówi Celina Pacanowska choreograf zespołu Bursztynki i czekam na kolejne już niebawem na Europejskich Dniach Tańca 2021 w Malborku.

Źródło: Malborskie Centrum Kultury

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe